تبلیغات شما اینجا افزایش فالوور
بستن تبلیغات [X]
هد کونیکا برای دستگاه چاپ بنر

روش دیجیتال نوری یا این که پرتوی

دیگر شیوه‌های پرکاربرد دستگاه چاپ بنر دیجیتال , دستگاه چاپ بنر نوری نامیده می گردد . درین روش تصویر متبوع را از روش تابیدن شعاع‌های نوری روی کاغذهای ویژه و کلیدی به نوروفروغ – شبیه ورقه عکاسی - تولید کرده و بعد از سطح ظهور , ثبت می کنند . دستگاه‌هایی که‌این روش را ممکن می نمایند Photo Lab خوانده میگردند و در لابراتورهای عکاسی قابل مراعات بوده و استفاده میگردند واین دستگاه ها کیفیت دستگاه چاپ بنری فراوان بالایی دارا هستند . هم اکنون دستگاه‌های نوری با کیفیتی در بعدها زیاد بزرگ ورقی و هم رول ساخت شده‌است . از مشکلات اساسی این دستگاه‌ها می شود به دو مرحله‌ای بودن دستگاه چاپ بنر و ظهور اشاره نمود که در دستگاه‌های مدرن به طور خود کار در درون دستگاه انجام میگیرد . داروهای ظهور هم همانند شیوه‌های دستگاه چاپ بنر عکس بسته به میزان مصرف باید هر چندوقت یکبار تمدید شود .

روش الکتروفتوگرافی

در روش الکتروفتوگرافی مرکب جامد پودری ( تونر ) یا این که مایع ( شیوه دیجیتال مرکبی ) کاربرد داراست .

روش تونری

پایه این راه از روش آبستن کردن درام چرخانی بوسیله شعاع فروغ و روشنایی لیزر , تشکیل تصویر توسط مرکب‌های پودری با اسم تونر که امکان آبستن شدن دارا‌هستند و ذوب شدن این تونرها روی تراز برگه , صورت می‌گیرد .

روش دیجیتال مرکبی

این راه که به جای پودر رنگ ( تونر ) از مرکب‌های رنگی استفاده می نماید , برای شغل های پرتیراژ کاربرد قابل قبولی دارااست . خروجی این دستگاه‌ها دارنده کیفیت فراوان بالایی است اما پیچیدگی تکنولوژی درین مدل دستگاه‌ها سبب ساز شده‌است که از گستردگی سیستم‌های تونری برخوردار نباشند .

روش حرارتی

در روش حرارتی که نیاز به ورقه کلیدی به حرارت داراست حرارت نقش کلیدی دارااست , حرارت ناشی از لیزر و یا این که ماتریس های حرارتی با تولید فعل و انفعالات شیمیایی بر روی مرحله صفحه با اهمیت , رنگ و تصویر ایجاد می نماید . استفاده از این راه در دستگاه‌های کوچک تک رنگ رایج که تک ساختمان بلند نیز خوانده میشود متداول است که متداول‌ترین آنان دستگاه‌های فاکس می‌باشند . اینک این‌شیوه چندان همگانی نیست .

روش دستگاه چاپ بنر ( Direct Imaging )

به ماشین‌هایی گفته میگردد که محمل دستگاه چاپ بنری در داخل آن‌ها درنظرگرفته شده و شرکت‌های پرس‌تک و هایدلبرگ به آن‌ها DI می‌گویند . داخل این دستگاه های پلیت جاگذاری شده‌است . سیستم تنظیم پلیت در‌این دستگاه چاپ بنرگرها صحیح شبیه تنظیم پلیت در پیش از دستگاه چاپ بنر افست به روش دیجیتال ( کامپیوتر به پلیت ) است . این دستگاه ها تمام خودکار بوده و به وسیله کامپیوتر رئیس میگردند , براین اساس داده ها را به طور پوشه دیجیتال اخذ می نمایند . دقیقا به همین علت برای دستگاه چاپ بنر های تعداد زیر سفارش نمی‌شوند .

خرید دستگاه چاپ بنر:: برچسب ها : دستگاه چاپ بنر , چاپ بنر , دستگاه چاپ بنر کونیکا , قیمت دستگاه چاپ بنر , فروش دستگاه چاپ بنر dgi , دستگاه چاپ بنر و فلکس , قیمت دستگاه چاپ بنر 3 متری , قیمت دستگاه چاپ بنر 5 متری ,
ن : رکورد
ت : چهارشنبه 1 آذر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)